Kapat

1988 yılında endüstriyel temizlik ürünleri alım satım, servis ve dağıtım ağıyla iş hayatına başlayan ve yıllar içerisinde çağın getirdiği teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden AYKO KİMYA, ulusal ve uluslararası anlamda katma değer kazandırmak adına üretime geçme kararı almıştır. Türkiye genelinde müşterisinin karşısında; kalite, servis ve hizmet alanında uzman kadrosuyla, kaliteyi doğru fiyatla buluşturan AYKO KİMYA, sizlere ulaşmadan önce kalite kontrol aşamalarına titizlikle tabi tutulmuş ürünleri ile sadece temizliği değil aynı zamanda kaliteyi de sunmaktadır.

Etik değerlere saygılı, Yasal Mevzuatlara uyan ve dünya pazarı hedefine odaklanmış olan AYKO KİMYA, müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar. Müşteri odaklı bakış açısının yanı sıra gerek çevreye duyarlı ürün politikası gerekse insan ilişkileri yaklaşımına dayalı personel yönetimi anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Amacımız, Endüstriyel Temizlik ve Hijyen Kimyasalları sektöründe kabul gören bir marka olmak, doğru kimyasalları üreten ve bu kimyasalları nihai müşterilere uygun koşullarda, satış sonrası hizmetler ve eğitim desteği ile birlikte sunmaktır.

Müşteri memnuniyeti, maksimum kalite - minimum maliyet, konusunda uzman kadrosu, güçlü Ar-Ge yapısı ve güvenirlilik markamızın bugünlere uzanan başarı hikâyesinin arkasındaki en önemli faktörlerdir.